Tanışma arkdaşlık evlilik

375 etkileşim

Tanışma arkdaşlık evlilik, Merhabalar ismim Hulusi yurt dışından bir bayanla evlenmek istiyorum. Maddi durumum iyi her hangi bir kötü alışkanlığım yok. Amacım düzğün bir insanla hayatımı birleştirmek istiyorum. Önce yuvamızı kuralım. Sonra biraz birikimim var bununlada bir cafe tarzı bir yer açarız mutlu bir şekilde çalışırız.

Tanışma arkdaşlık evlilik

Yanımda bana destek verecek bir eşim olduktan sonra bütün zorlulukların üstesinden geleceğime inanıyorum. Ayrıca mutlu huzurlu bir yuva olduktan sonra gerisi pek önemli değil diye düşünüyorum. Bu arada yaş takıntım yok her yaşta insan yaza bilir. Tabiki önemli olan anlaşa bilmektir. Yalan kesinlikle konuşmam konuşulan ortamı da sevmem hemen terk ederim böyle bir insanım. Pozitif enerji doluyum hemen bulundum yere enerji veririm.

Baskıcı bir insan değilim sadece uyarırım. Bu yanlış diye düzeltmesede kendi bilir ileride o hatayı yapmaz en azından kendine ders çıkarta bilir. Ayrıca evlenmiş ayrılmış olabilir sıkıntılı bir insan değilim insanın halinden anlaya bilirim. Benimle konuşmak isterseniz E posta adresimden ulaşabilirsiniz : af6453886@gmail.com Kısaca Tanışma arkdaşlık evlilik arıyorum.

  • Fiziksel özelliklerim : 1.80 metre boyum
  • Kilom: 78
  • yaşım : 22
  • saçım kumral
  • Göz rengim kahverengi

Yurt Dışı Arkadaşlık İlanları

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın