Dürüst erkek arıyorum

6.711 etkileşim

Dürüst Erkek Arıyorum. Ben Şenay 34 yaşındayım evlenmek isterim. Almanya’dan katıyorum ama Türkiye’ye gelmek isterim dürüst bir erkekle tanışmak isterim. Bu sebeple güvenilir arkadaşlık siteleri arasından tercih yaptım. Ayrıca aradığım güvenilir kişi ile burada tanışacağıma inanıyorum. Türkiyede yaşayan dürüst bir erkekle tanışma amaçlı arkadaşlık ilanı veriyorum. Benimle tanışmayı isteyen dürüst erkek adayların mesajlarını bekliyorum.

Dürüst erkek arıyorum

Adı: Şenay

Yaşı: 34

Yaşadığı Yer: Almanya

Mesajı: Dürüst erkek arıyorum. Ben Şenay 34 yaşındayım evlenmek isterim. Almanya’dan katıyorum ama Türkiye’ye gelmek isterim dürüst bir erkekle tanışmak isterim. Bu sebeple güvenilir arkadaşlık siteleri arasından tercih yaptım. Ayrıca aradığım güvenilir kişi ile burada tanışacağıma inanıyorum. Türkiye’den benimle tanışmak isteyen dürüst ve güvenilir erkek arkadaşlar bana bu numaradan ulaşabilirsiniz. Lütfen yalnız ciddi olanlar iletişime geçsin. Sahtekarlar ve sapıklar uzak dursun. Ben gerçekten ciddi bir ilişki istiyorum.

Yeni eklenen arkadaşlık ilanları

Dürüst erkek arıyorum (12 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Selamun ben CAĞLAR İSTANBUL’da yaşıyorum amacım ileriye yönelik arkadaşlıklar kurmak 33 yaşındayım hayatta en önem verdiğim yalansız sadakat lafının eri olan insanlardır. Şimdiden saygı gösterenlere teşekkürler tanımak istiyorsan ara YURT İÇİ YURT DIŞI

  2. merhaba ben murat 180 boy 78 kg kumral kahve gözlü ticaretle uğraşan sevgiye saygıya önem veren olgun bir erkeğim iyi güzel huylu güller yüzlü bir hanim efendiyle ileriye dönük tanışmak istiyorum tel. 0554 127 06 13 WhatsApp cevap bekliyorum . sıfır beş beş dört bir iki yedi sıfir altı bir üç

  3. Slm..şenay hanım bir yuva kurmayi ve seni tanimayi cok isterim. ama yasim sorun olmazsa..12.03.1965 yay burcu…Aradigim Aski ve mutlulugu sende yasamak isterim. not::bu ilani ni yeni gordum..halaa bekar ve dusuncelerin degismediyse tabii..mutlu ol..evli isen..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın