Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

511 etkileşim

Bulgaristan’dan evlenmek isteyen bayanlar gibi bende ilan vermek istedim. Çeşitli araştırmalardan sonra bu siteyi buldum ve çok beğendim. Gerçekten seviyeli ve kaliteli bir tanışma sitesi olduğunu düşünüyorum. Ben seher buradaki bulunmamın nedeni. Allahin izniyle dürüst helal süt emmiş yüreğinde Allah korkusu olan biriyle ileriye yönelik tanismayı istiyorum. 

Bulgaristan'dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kendimi biraz anlatayım. Bulgaristanda yaşıyorum ama Türk’üm. Aslında ben kendi halinde sessiz sakin bir insanım. Küçücük şeylerle mutlu olmayı bilen eğlenceli bir yapım vardır. Dürüstlük ve sadakak çok önemlidir benim için. Ayrıca kıskanç bir yapım vardır. Bunun için kavgasız huzurlu bir yuvam olmasını çok istiyorum. Sevdiğim insanla huzurlu yuvamda mutlu mesud yaşamak tek hayalim. Her zaman anlaşabileceğim alkol kullanmayan biri ile tanışıp anlaşabilirsek evlenmeyi istiyorum.

Benim gibi düşünen kısacık hayatında mutlu huzurlu yaşamak isteyen baylardan tanıtıcı mesaşlarını bekliyırum. Sizlere Whatsapp numaramı vermekisterdim ama sitetede telefon numaraları yayınlanmıyor. Siz yorum bölümünden mesajlarınızı yazın ben sizi ararım veya mesajlardan mumaramı veririm.

Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Türk Kızlar

İsmimden de anlayabileceğiniz gibi ben Türk kızıyım. Türkiyeden bir Türk İle evlenmeyi çok istiyorum. Daha önce türkiyeden bir çok arkadaşlık sitesi araştırdım ve burayı tercih ettim. Türkiyenin her yerinden ola bilir ama istanbul olursa çok sevinirim. Uzak şehirlerden arkadaşlarda yazabilirler ama ciddi olmak şartıyla tabii. Daha detayli tanisabilmemiz için ekleyin görüşelim. Sonra gerisi kendiliğinden gelir zaten saygılar

Yurt Dışı Arkadaşlık İlanları

Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın