Fizik Güzelliği Değil Kalp Güzelliği Önemli

158 etkileşim

Fizik Güzelliği Değil Kalp Güzelliği Önemli. SELAM ARKADAŞLAR BEN İBRAHİM 37 YAŞINDAYIM. OSMANİYEDE KENDİ EVİMDE YAŞIYORUM. DAHA ÖNCE YANLIŞ BİR EVLİLİK YAPTIM AMA EŞİM BENİ TEYZESİNİN OGLUYLA ALDATTI. BU YÜZDEN ANLLAŞMALI OLARAK BOŞANDIK.

Fizik Güzelliği Değil Kalp Güzelliği Önemli

Adı: İbrahim

Yaşı: 37

Yaşadığı Yer: Osmaniye

İletişim: Yorum bölümünden mesaj yazabilirsiniz.

Mesajı: Fizik Güzelliği Değil Kalp Güzelliği Önemli. SELAM ARKADAŞLAR BEN İBRAHİM 37 YAŞINDAYIM. OSMANİYEDE KENDİ EVİMDE YAŞIYORUM. DAHA ÖNCE YANLIŞ BİR EVLİLİK YAPTIM AMA EŞİM BENİ TEYZESİNİN OGLUYLA ALDATTI. BU YÜZDEN ANLLAŞMALI OLARAK BOŞANDIK.

BU EVLİLİKTEN BİRİ KIZ DİĞERİ ERKEK İKİ ÇOCUGUM VAR. KIZIM 11 OĞLUM İSE 9 YAŞINDA. DÜRÜST YALANI DOLANI OLMAYAN. FİZİGİ DEGİL KALBİ GÜZEL OLAN BİR BAYANLA TANIŞIP EVLENMEK İSTİYORUM. BENİM GİBİ ÇEŞİTLİ SEBEPLERDEN DOLAYI EŞİNDEN AYRILAN. HAYATININ GERİ KALAN KISMINI YALNIZ YAŞAMAK İSTEMEYEN BAYANLARINMESAJLARINI BEKLİYORUM.

BENİM İÇİN ÖNCE SADAKAT ÇOK ÖNEMLİ. BEN EŞİNE SADIK VE ONU MUTLU ETMEYİ BİLEN BİRİYİM. YALANI DOLANI ASLA SEVMEM. DÜRÜSTLÜK VE SADAKAT EN ÖNCE ARADIĞIM KRİTERDİR. BUNLAR VAR OLDUKTAN SONRA MUTLU OLMAMIZ İÇİN BİR ENGEL KALMIYOR. AYRICA BENİMLE TANIŞMAYI İSTEYEN BAYAN ARKADAŞIN DUL VEYA HİÇ EVLENMEMİŞ OLMASI FARKETMEZ

Osmaniye ve Adana’dan Arkadaş Arayanlar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın