Ciddi dürüst insan evladı arıyorum

148 etkileşim

Ciddi dürüst insan evladı arıyorum. Merhaba ben levent mersinliyim. 29 yaşındayım denizcilik sekteründe çalışıyorum bekarım. Ailemle yaşıyorum amacım ciddi evlilik. Güler yüzlü samimi cana yakın duygusal fedakar bi insanım. Her zaman mutlu olmayı çok istemiş bi insanım. Kesinlikle yalanla dolanla isim olmaz.

Ciddi dürüst insan evladı arıyorum

Adı: Levent

Yaşı: 29

Yaşadığı Yer: Mersin

Mesleği: Denizcilik sektöründe çalışıyor

Arayışı: Evlilik

İletişim: Yorumlardan mesaj yazınız.

Mesajı: Ciddi dürüst insan evladı arıyorum. Merhaba ben levent mersinliyim. 29 yaşındayım denizcilik sekteründe çalışıyorum bekarım. Ailemle yaşıyorum amacım ciddi evlilik. Güler yüzlü samimi cana yakın duygusal fedakar bi insanım. Her zaman mutlu olmayı çok istemiş bi insanım. Kesinlikle yalanla dolanla isim olmaz.

Ayrıca kaliteli bi insanım kaliteli bir ailenin evladıyım. Herzaman söylerim sevgim çok ağırdır. Emin adımlarla yürüyen bir insanım ne istediğini bilen bir insanım. Kararlarım her zaman nettir. Kesinlikle siyah beyaz arasında kalmam bi rengim vardır. Bi duruşum bi kararlarım vardır. Bana bi adım gel ben sana ölümümle kalbimle geleyim.

Şayet sevgiyi hissedersem ölümüne gözüm kapalı severim. Kesinlikle aşkın sevginin mesafesini sorun etmem. Ayrıca uzakta yaşanan aşk sevgi gibi özlem hasret gibi güzel bir şey yoktur. Tabiki bunu herkes kaldıramaz.

Aradigim bayan ise öncelikle bana yalansız dolansiz bi şekilde gelmelidir. Güler yüzlü olacak samimi olacak sevgisini hissettirecek ailesine düşkün olacak kararlari net olsun. bu gün bir şey deyipte yarın başka bir şey demesin. Ayrıca saygılı sevgili oturmasını kalkmasını bilsin cıvık insanlara hayatımda yer yoktur. Biraz ağır insanım her şeyden önce mesafeleri sorun etmesin. Gözü dışarda olmasın sevdiği insanın arkasından iş çevirmesin. Bana herşeyiyle dürüst samimi gercekci gelsin.

Evet şimdi benimle ömür boyu gülmeyi gerçek aşkı sevgiyi mutluluğu tatmaya varsan benimle gerçekten mutlu olmak istiyorsan beni bul.

Son Eklenen Arkadaş İlanları

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın