TEK NİYET VE TEK AMAÇ SADECE EVLİLİK

374 etkileşim

TEK NİYET VE TEK AMAÇ SADECE EVLİLİK

Adı: Ali

Yaşı: 32

Boyu: 174

Kilosu: 95

Yaşadığı Yer: Manisa Merkez

Mezuniyet: Üniversite

Mesleği: Devlet Memuru

Telefonu: 0 560 39 68

Mesajı: BEN ALİ YAVAŞ 03.02.1984 DOĞUMLUYUM İZMİR DOĞUMLUYUM MANİSA MERKEZDE YAŞIYORUM 174 CM BOYUNDA 95 KİLOYUM YEŞİL GÖZLÜYÜM KIVIRCIK KUMRAL SAÇLIYIM BEYAZ TENLİYİM BEDENSEL RUHSAL VE ZİHİNSEL BİR ENGELİM YOKTUR 6 YILDIR KADROLU DEVLET MEMURU OLARAK ÇALIŞIYORUM.

2 YILLIK (ÖNLİSANS) ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM.SİGARAM İÇKİM KUMARIM GECE GEZMELERİM VE KAHVEHANE ORTAMLARINA TAKILMALARIM ASLA YOKTUR.

HİÇ NİŞANLANMADIM VE HİÇ EVLENMEDİM.

AİLEMLE BİRLİKTE MANİSA MERKEZDE ÇALIŞTIĞIM KAMU KURUMUNUN LOJMANINDA KALIYORUM.

NOT : DOKTOR KONTROLÜNDE DİYET YAPARAK VE DİĞER SAĞLIKLI YÖNTEMLERLE ZAYIFLAMAYA ÇALIŞIYORUM HEDEFİM 75 KİLOYA İNMEK İNŞALLAH.

EŞ ADAYIM : 20-37 YAŞ ARASI, 155-175 CM BOY ARASI, 60-105 KİLO ARASI, BENİMLE MANİSADA YA DA İZMİRDE YAŞAMAYI KABUL EDECEK, BEDENSEL RUHSAL VE ZİHİNSEL BİR ENGELİ OLMAYAN, İSLAM DİNİNE VE AKLA (MANTIĞA) UYGUN HER İSTEĞİMİ YERİNE GETİRECEK, HİÇ EVLENMEMİŞ, BOŞANMIŞSA DULSA ÇOCUĞU OLMAYAN, KOLLARI, BACAKLARI, GÖĞÜSLERİ VE SIRTI AÇIK BİR ŞEKİLDE GİYİNMEYEN, EV İŞİ BİLEN VE YAPAN, VATANSEVER, HİÇBİR TERÖR ÖRGÜTÜNE İLGİSİ SEVGİSİ VE SEMPATİSİ OLMAYAN BİR BAYAN OLMALI

NOT : LÜTFEN TÜRKİYE DIŞINDA YAŞAYAN BAYANLAR TARAFIMLA ASLA TEMASA İRTİBATA GEÇMESİN TÜRKİYE DIŞINDA YAŞAYAN BAYANLARLA İLETİŞİME TAMAMEN KAPALIYIM UZAĞIM.

İLETİŞİM İÇİN : 0 560 39 68
ali_yavas35@hotmail.com
FACEBOOK : ALİ YAVAŞ, MANİSADA YAŞIYOR, MEMLEKETİ İZMİR, FOTOM SİYAH CEKETLİ BEYAZ GÖMLEKLİ, MAVİ KRAVATLI, SAKALSIZ BIYIKSIZ OTURUR VAZİYETTE

Etiketler:

ALİ YAVAŞ

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın