Benimle mutlu olmak istiyorsan

253 etkileşim

Benimle mutlu olmak istiyorsan yaz… Ben Resul 23 yaşındayım aslen Diyarbakırlıyım ama Manisa Turgutlu da yaşıyorum. Bande şansımı arkadaşlık sitesinde denemek istedim. Yalnız bir hayat çok zor. Huzurlu bir yuva kuramnın hayali ile buraya arkadaşlık ilanı vermeye karar verdim. Yaşım 23 ama olgun bir yapım var. Aynı zamanda çok çalışkan biriyim. Evimi geçindirmek için gerekirse gece gündüz çalışırım.

Benimle mutlu olmak istiyorsan

Kişisel özelliklerime gelirsek Terazi burcuyum boyum 182. 75 kiloyum yaşıma göre daha olgun düşünen biriyim. İleriye yönelik mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum. Çalışıyorum mesleki olarak çok mesleğim var. Bu arada hayatımın aşkını arıyorum buralardaysa bana ulaşsın… Amacı evlilik olan ciddi bayanların mesajlarını bekliyorum.

Adı: Resul

Yaşı: 23

Boyu: 182

Kilosu: 75

Yaşadığı Yer: Manisa Turgutlu

İletişim: Yorum bölümünden mesaj yazınız

Mesajı: Benimle mutlu olmak istiyorsan yaz… Ben Resul 23 yaşındayım aslen Diyarbakırlıyım ama Manisa Turgutlu da yaşıyorum terazi burcuyum boyum 182. 75 kiloyum yaşıma göre daha olgun düşünen biriyim. İleriye yönelik mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum. Çalışıyorum üstelik mesleki olarak çok mesleğim var hayatımın aşkını arıyorum buralardaysa bana ulaşsın…

Manisadan Arkadaş Arayanlar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın