Merhaba saygılar sevgiler

206 etkileşim

Merhaba saygılar sevgiler ben Kütahya merkez den Ismail yaş 41 daha önce bir kez evlilik yaptım olmadı. Şansımı arkadaşlık sitesi ile tekrar denemek istiyorum. Kim bilir belki de ikinci baharımı yaşayacağım kişi ile burada tanışırım. Bu arada1.70 boyda 74 kiloda hafif esmer bi okadarda yakışıklı çalışkan dürüst yalnız yaşayan bir kişiyim. Yalnız yaşamak gerçekten çok zor. Hayat yalnız tüketilmeyecek kadar kısa ve bu yüzden kendime uygun bir bayan arkadaş arıyorum.

Merhaba saygılar sevgiler

Arkadaşlık ve tanışma sitesi aracılığı ile benim ile tanışıp ileriye dönük görüşmek isteyen 30 35 yaşlarında kendine güvenen güzel bayanlarla görüşmek isterim. Şimdiden çok teşekkür ederim hoşçakalın.

Adı: İsmail

Yaşı: 41

Boyu: 170

Kilosu: 74

Yaşadığı Yer: Kütahya

İletişim: Yorum bölümünden mesaj yazınız

Mesajı: Merhaba saygılar sevgiler ben Kütahya merkez den Ismail yaş 41 bir kez evlilik yaptım olmadı. 1.70 boyda 74 kiloda hafif esmer bi okadarda yakışıklı çalışkan dürüst yalnız yaşayan bir kişiyim.

Benim ile tanışıp ileriye dönük görüşmek isteyen 30 35 yaşlarında kendine güvenen güzel bayanlarla görüşmek isterim. Şimdiden çok teşekkür ederim hoşçakalın.

Kütahyadan Arkadaş Arayanlar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın