Ahiretlik eş arıyorum

113 etkileşim

Ahiretlik eş arıyorum. İsmim Yasin Kütahya da yaşıyorum 32 yaşındayım. Bekarım fabrikada çalışıyorum ailemle birlikte yaşıyorum. Sigara içki kumar gibi alışkanlığım yok dinini yaşamaya çalışan biriyim. 30-40 yaş arası Kütahya veya çevresinden bekar veya çocuğu olmayan boşanmış bir bayan arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların mesajlarını bekliyorum. 

Ahiretlik eş arıyorum

Adı: Yasin

Yaşı: 32

Yaşadığı Yer: Kütahya

Mesajı: Ahiretlik eş arıyorum. İsmim Yasin Kütahya da yaşıyorum 32 yaşındayım. Bekarım fabrikada çalışıyorum ailemle birlikte yaşıyorum. Sigara içki kumar gibi alışkanlığım yok. Ayrıca dinini yaşamaya çalışan biriyim. 30-40 yaş arası Kütahya veya çevresinden bekar veya çocuğu olmayan boşanmış bir bayan arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların mesajlarını bekliyorum. 

Benimle tanışmak isteyen bayanların öncelikle bana tanıcı mesaj atmaları gerekiyor. Mesajlar içinde seçtiğim kişilere telefon numaramı yazarım. Bu sayede konuşmaya başlarız ve birbirimizi daha yakından tanırız. Sonrasında mutlu bir birlikteliğe başlayabiliriz.

Yeni Eklenen Arkadaşlık İlanları

Sizde Kütahya veya yakın çevresinden bay veya bayan arkadaş arıyorsanız ücretsiz ilan verin. Bu sayede aradığınız arkadaşı kolayca bulabilirsiniz.

Yasin Beydilli

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın