Mutlu bir hayatın yolu sadakatten geçer

330 etkileşim

Mutlu bir hayatın yolu sadakatten geçer

Adı: Burak

Yaşı: 25

Yaşadığı Yer: Konya

Mesajı: Merhabalar dilerim öncelikle. Şuan okuyorum ama okulumun bitmesine 1 yıl kaldı. İkinci üniversitem. İlk üniversitemi ailem sebebiyle tamamlayamadım. Açık ve net olmak karakterim olmuştur her daim. Bana yazacak kişinin de benim gibi düşünmesini isterim. Gelelim açık sözlülüğe. Daha önce bir tane sevgilim oldu. Anlaşamadığımız için ayrıldık ve ondan başka hiçkimseyi hem sevmedim hem de sevilmedim.

Her şeyi apaçık bir şekilde buraya yazdım. Çünkü benimle ilgilenecek olan bayan benim hakkımda net bilgiler edinmeli ki doğru düşünüp doğru karar vermeli. Aklında şüphe olmamalı. Güzellik ve çirkinlik her erkek için önemlidir tabiki, ben de daha önemli olan sadakat. Sadakat olmadan bir ilişki, aşk, sevgi adına ne derseniz artık yürümez asla.

Çok konuştum galiba. Kısaca yaşımda 25 olmak üzere okulum bitti nerdeyse ve ilerisi için yuva kurabileceğim. Benimle her daim yanımda olan bana karşı sadakati her daim olan bir eş, bir aşk, bir hayat arkadaşıolmasını istiyorum.

Ayrıca şunu belirtmek isterim ki yurt dışından lütfen yazmayın çünkü ben oralara kadar gidemem, giderim dersem yalan söylemiş olurum sizin geleceğinize engel olamam boşa ümit veremem. Son olarak ciddi düşünmeyen lütfen benimle uğraşmak için gizliden aramasın. Ama ciddi düşünüp numarasını göstermek isteyen gizliden arayabilir onları anlarım. Eğer sende benim gibi düşünüyorsan ilgini bekliyorum. İnstagram: Osmanburak_koyuncu

Konya Arkadaşlık İlanları

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın