Kalbimin diğer yarısı

221 etkileşim

Kalbimin diğer yarısı Merhaba adım bulent kayseri de yaşıyorum 47 yaşındayım. Burdaki arayisim canıma can olacak sevgiye saygıya önem veren ciddi samimi olgun bir bayanla tanismaktır. Bunun için kaliteli bir arkadaşlık sitesi seçtim.

Kalbimin diğer yarısı

Bedava arkadaşlık siteleri arasında güvenilir ve samimi bulduğum arkadaşlık sitesinde ardığım aşkı bulmayı umud ediyorum. Bundan böyle bende artık sevmek sevilmek ve aşık olmak istiyorum. Kayseri arkadaş arayanlar arasından benim gibi düşünen benim gibi hisseden bir can olsun istiyorum. Şimdiden teşekkürler saygilarla. Lütfen ciddi samimi bir bayanla tanismak istiyorum.

Adı: Bülent

Yaşı: 47

Yaşadığı yer: Kayseri

Boyu: Belirtilmedi

Kilosu: Belirtilmedi

Mesajı: Kalbimin diğer yarısı Merhaba adım bulent kayseri de yaşıyorum 47 yaşındayım. Burdaki arayisim canıma can olacak sevgiye saygıya önem veren ciddi samimi olgun bir bayanla tanismaktır. Bunun için kaliteli bir arkadaşlık sitesi seçtim.

Bedava arkadaşlık siteleri arasında güvenilir ve samimi bulduğum arkadaşlık sitesinde ardığım aşkı bulmayı umud ediyorum. Bundan böyle bende artık sevmek sevilmek ve aşık olmak istiyorum. Kayseri arkadaş arayanlar arasından benim gibi düşünen benim gibi hisseden bir can olsun istiyorum. Şimdiden teşekkürler saygilarla. Son olarak rica ediyorum lütfen ciddi samimi bir bayanla tanismak istiyorum.

Kayseriden Arkadaş Arayanlar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın