Aşk Sevgi ve Mutluluk

341 etkileşim

Aşk Sevgi ve Mutluluk. Merhaba adım bülent kayseride yasıyorum canıma can olacak sevgiye saygıya önem veren ciddi bir bayanla tanışmak isterim.

Burdaki arayisim hayatımda yaşamadığım aşkı sevgiyi mutluluğu yaşamak sevmek sevilmek istiyorum. Benim gibi düşünen benim gibi hisseden bir bayanla tanışmak isterim şimdiden teşekkürler. Saygılarımla lütfen ciddi olgun bayanlar ararsa sevinirim saygılarımla.

Aşk Sevgi ve Mutluluk

Adı: Bülent

Yaşı: Belirtilmedi

Yaşadığı Yer: Kayseri

Mesajı: Aşk Sevgi ve Mutluluk. Merhaba adım bülent kayseride yasıyorum canıma can olacak sevgiye saygıya önem veren ciddi bir bayanla tanışmak isterim.

Burdaki arayisim hayatımda yaşamadığım aşkı sevgiyi mutluluğu yaşamak sevmek sevilmek istiyorum. Benim gibi düşünen benim gibi hisseden bir bayanla tanışmak isterim şimdiden teşekkürler. Saygılarımla lütfen ciddi olgun bayanlar ararsa sevinirim saygılarımla. İlgilenen bayanların mesajlarını bekliyorum.

Kayseriden Arkadaş Arayanlar

Sizde Kayseri veya yakın çevresinden bay veya bayan arkadaş arayışınız varsa. Arkadaşlık ve tanışma sitemize bedava arkadaşlık ilanı verebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yayınlanmakta olan Kayseri arkadaşlık ilanlarını inceleyebilirsiniz. Burada beğendiğiniz ilan sahiplerine mesaj yazabilirsiniz.

Ayrıca Kayseriden evlenmek isteyen bay ve bayanlar sizde evlilik ilanları sayfamıza bedava evlilik ilanı verebilirsiniz. Sitemizde yayınlanmakta olan evlilik ilanlarını inceleyerek aradığınız aşkı bulabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın