Yuva kurmak için eş arıyorum

539 etkileşim

Yuva kurmak için eş arıyorum. Evlenip yuva kurmayi nasip etsin Allah. Merhaba kerem ben izmirde yasiyorum. İzmirde evim var 35 yasindayim.

25 38 yas 165 boy kilosu normal veya balik etli kadınsal guzelligi olan kotu alisKanligi olmayan. Bir bayanla tanisip yuva kurup çocuk sahibi olmak istiyorum. Benim gibi dusunen bir bayan bana ulassin tanisalim. Nasipse yuvamiz olur.

Yuva kurmak için eş arıyorum

Adı: Kerem

Yaş: 35

Nereden: İzmir

Boy: 1.80

Kilo: 82

İLAN VERİN

Yuva kurmak için eş arıyorum. Hayirli nasiple karsilasdirip evlenip yuva kurmayi nasip etsin Allah. Merhaba kerem ben izmirde yasiyorum. İzmirde evim var 35 yasindayim boyum 180 kilom 82 resimde gordugunuz gibi bir beyim. Ayrıca kötü alisganligim yok.

25 38 yas 165 boy kilosu normal veya balik etli kadınsal guzelligi olan kötü aliskanlığı olmayan. Bir bayanla tanisip yuva kurup çocuk sahibi olmak istiyorum. Benim gibi dusunen bir bayan bana ulassin tanisalim. Nasipse yuvamiz olur.

İzmir Arkadaşlık İlanları

Sizde İzmir veya yakın çevresinden bay veya bayan arkadaş arıyorsanız hemen ilan verin. Bedava arkadaşlık ilanları sayesindearadığınız arkadaşı kolayca bulun. Ayrıca burada yayınlanan İzmir arkadaşlık ilanlarını inceleyin. Beğendiğiniz ilan sahiplerine mesaj yazın. Bu sayede ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir veya yakın çevresinden evlenmeyi düşünenler. Sizde vakit kaybetmeden ücretsiz evlilik ilanı oluşturun. Bu sayede evleneceğiniz eş adayını kolayca bulabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın