Kültürlü Bayan Arkadaş Arıyorum

246 etkileşim

Kültürlü Bayan Arkadaş Arıyorum 66 yaşında yanlızlığımın 50. yılını kutlamak için yaşıma uygun kültürlü bir bayanla şimdilik bireber görüşüp arkadaş olmak istiyorum. Aradığım o özel kişiyi arkadaşlık ve tanışma sitesinde bulmayı umud ediyorum. 

Kültürlü Bayan Arkadaş Arıyorum

Ayrıca hataya kapalıyımdır olgunluk ve seviye önemlidir. İş bu ilanla ilgilenenlerin bilğısine. Saygılar ve sevgiler

Adı: Zerron

Yaşı: 66

Yaşadığı Yer: İzmir

İletişim: Yorumlardan mesaj yazınız

Mesajı: Kültürlü Bayan Arkadaş Arıyorum 66 yaşında yanlızlığımın 50. yılını kutlamak için yaşıma uygun kültürlü bir bayanla şimdilik bireber görüşüp arkadaş olmak istiyorum. Önce İzmir ve çevresinde yaşayan bayan arkadaşlar tercihimdir. Ayrıca hataya kapalıyımdır olgunluk ve seviye önemlidir.

Dürüst samimi ve kültürlü bir bayanla tanışmayı arzu ediyorum. İş bu ilanla ilgilenenlerin bilğısine.  İletim kurmak isterseniz bana buradan mesaj yazarsanız çok sevinirim. Saygılar ve sevgiler. 

İzmirden Arkadaş Arayanlar

Sizde bedava arkadaş ilanları ile aradığınız arkadaşı kolayca bulabilmek için ücretsiz arkadaşlık ilanı verin. Üstelik ilanlarınız siz kaldırana kadar süresiz olarak yayınlanır. Arkadaşlık ve tanışma siteleri arasında ilk sıralarda olan bedava arkadaşlık sitesinde sizde yerinizi alın.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın