Beraber yaşlanmak

47 etkileşim

Beraber yaşlanmak. İsmim Murat 1987 doğumluyum yani 36 yaşındayım. İstanbul da ailemle yaşıyorum memleket Erzurum. Buraya yazılmak kayıt olmak istedim. Gerçekten beni sevecek dürüst biri olsun istiyorum ömürlük olsun istiyorum. Karşıdaki insanın dürüst yalan söylemesin istiyorum. Dürüst olsun çocuğu olması önemli değil çocuğuna babalık yaparım çünkü çocukları çok seviyorum.

Adı: Murat

Yaşı: 36

Yaşadığı Yer: İstanbul

Memleketi: Erzurum

Mesajı: Beraber yaşlanmak. İsmim Murat 1987 doğumluyum yani 36 yaşındayım. İstanbul da ailemle yaşıyorum memleket Erzurum. Buraya yazılmak kayıt olmak istedim. Hayırlı bir evlilik yapmak istiyorum.

Burada gerçekten beni sevecek dürüst biri olsun istiyorum ömürlük olsun istiyorum. Karşıdaki insanın dürüst yalan söylemesin istiyorum. Dürüst olsun çocuğu olması önemli değil çocuğuna babalık yaparım çünkü çocukları çok seviyorum.

Benimle tanışmak isterseniz yorum bölümünden bana mesaj yazabilirsiniz. Mesajlarınıza cevap vermek için burada sizi bekliyor olacağım. Mesajlarda kendinizi tanıtmayı ve kişisel özelliklerinizden bahsetmeyi unutmayın. Sevgiyle ve mutlulukla buluşmak üzere hoşcakalın.

Yeni Eklenen Arkadaşlık İlanları

Etiketler:

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın