İstanbul içi bayanlar buraya

324 etkileşim

İstanbul içi bayanlar buraya arkadaşlık ilanı verip arkadaş buluyor. Bende aranıza katılıp İstanbul’dan bayan arkadaş bulmak istiyorum. Arkadaş bulma siteleri sayesinde aradığım bayan arkadaşı burada bulmayı umud ediyorum. Burada samimi ve dürüst kişiler ile tanışıp hoş sohbetler edip samimi arkadaşlıklar kazanmaktır amacım.

İstanbul İçi Bayanlar Buraya

Selam ben Ahmet İstanbul’da yaşıyorum yaşım 35 bekarım İstanbul içi bayan arkadaş arıyorum. Samimi dürüst güvenilir insanlarla tanışıp sohbet etmek konuşmak isdiyorum. Eğer varsa İstanbul içi tanışmak isteyen buyursun msj atsın. Bana her zaman yazabilirsiniz bir selam kafiidir. Her zaman saat farketmez musaitim. 

Samimi arkadaşlık arayanlar

Bu devirde samimi ve içten arkadaş bulma konusunda biraz güvensizim. Bu zamanda herkes bi çıkar peşinde olduğu için herkese güvenilmiyor malesef. Tanışma siteleri arasında bu siteyi buldum ve burada bir umudum var. Çünkü buradaki ilanlara baktığımda oldukça güvenilir olduğunu fark ettim. Neyse güven demişken anlayacağınız gibi güven ve dürüstlğk benim için çok önemlidir. Bana dönüş yapacak olan bayanların bunu dikkate almasını rica ediyorum.

Arkadaşlık konusunda samimi olan bayan arkadaşların mesajlarını bekliyorum. Haydi İstanbul içi bayanlar buraya. Samimi dürüst bir arkadaş arayan bayanlar bana buradan ulaşabilirsiniz. Beni tanıdığınıza pişman olmayacaksınız. 

İstanbul Arkadaşlık İlanları

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın