Hayalinizdeki Bayanı Bulun

1.654 etkileşim

Hayalinizdeki Bayanı Bulun, Hayalindeki bayanı bulamayan baylar. Hayalinizde nasıl bir bayan var bilemiyorum ama bu yazıyı okuyorsanız anlarım ki hayalinizdeki bayanı hala bulamamışsınız. Hala bir arayış içindesiniz.

Hayalinizdeki Bayanı Bulun

Öncelikle hayalinizdeki bayan nasıl bir bayan olmalı buna bir karar verelim. Esmer, sarışın, kısa boylu, uzun boylu, zayıf ince, balık etli, tesettürlü, çalışan, çalışmayan gibi kriterler. Tabi ki bunlar sadece dış görünüşle ilgili olanlar.

Zaten doğuştan itibaren dış güzellikle ilgili ailemiz tarafından kafamıza yerleşmiştir bunlar. Mesela ben. Babam bana başı açık ve okumuş çalışan bir bayanla evlenmene asla izin vermem derdi. Bu fikir benim kafama yerleşmiş olsa gerek 20 li yaşlarıma kadar bende böyle düşünürdüm. Bu doğrultuda bayan arkadaşı arardım ama sonuçta ne oldu dersiniz. 20 li yaşlara geldiğimde tüm fikirlerim değişti. Hem açık hem okumuş hemde çalışan bir bayanla evlendim.  Babam da hiç karşı çıkmadı ve şimdi çok mutluyum. Yani kısaca mutlu olmak için aile büyüklerinizin kafanıza yerleştirdiği şartlar çokta önemli değil. Önemli olan doğru insanı bulmak ve onunla evlenmek.

Hayalinizdeki bayan nasıl olmalı

Bir erkeğin hayalindeki bayan şöyle olsa mesela. Sağlam karakterli ve ne istediğini bilen birisi olmalı. Hayattaki amacı beni mutlu etmek yerine benim onu nasıl mutlu edebileceğim konusunda bana direktifler vermeli ki onu nasıl mutlu edebileceğimi bileyim. Hani derler ya iç işleri bakanı diye. Evini çekip çevirmeli ve evine ev işlerine tamamen hakim olmalı.

En önemlisi de bana saygı, sevgi göstermeli ve benden en ufak bir şeyi saklamamalı. Benim açımdan kötüde olsa iyide olsa hiç bir şey saklamamalı. Her konuda benim kararlarıma güvenmeli.. Sevdiğim yemekleri yapabilmeli.. Kendi sevdiği benim sevmediğim yemekleri bana sevdirmeyi bilmeli. Kavga etmek yerine bana kavga etmemeyi öğretmeli.

Benimle gezerken her zaman elimden tutmalı koluma girip başını omzuma koymalı. İyi günümde olduğu gibi kötü günümde de beni bırakmamalı. Ömürlük bir eş olmalı. Ayrıca örnek bir anne olmalı tam bir hanımefendi olmalı gibi bir çok madde sayabilirim size. Nasıl olur böyle bir bayanla kim evlenmek istemez ki.

Bedava arkadaşlık ilanları sistemine katılın

Hayalindeki bayanı bulamayan ve sabırla hayalindeki bayanı bekleyen baylar arkadaş ilanları sistemini denemeye ne dersiniz. Bedava arkadaş ilanları sistemi ile sizde hayalinizdeki bayanı bulabilirsiniz. Hayalinizdeki bayanı anlatan bir arkadaşlık ilanı ile hayal ettiğiniz bir bayan arkadaşın dikkatini çekebilirsiniz.

Sitemize ücretsiz olarak vereceğiniz arkadaşlık ilanınız siz kaldırmadığınız müddetçe süresiz olarak yayınlanır. Arkadaşlık sitemizi ziyaret eden bayanlar ilanınızı inceleyerek sizden etkilenirse sizinle iletişime geçerler. Bu sayede hayalinizdeki bayanla tanışmış olursunuz. Vakit kaybetmeden arkadaşlık ilanı vermek için buraya tıklayın. Ayrıca kendinizi olabildiğince çok tanıtan bir arkadaşlık ilanı verin.

Hayalinizdeki Bayanı Bulun (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba Adım yılmaz yaşım 30 Öğretmenim. Siirt teyim şu an ciddi ilişki evlilik düşünyrm. 172 boy 73 kilo kahve rengi gözlü, esmer, siyah saçlıyım. Aslen muş luyum ailem izmirde yaşıyor. Mütevazi, saygılı, sevecen bir eş adayı aryrm. Daha önce evlilik yapmamış veya çocuksuz biri olmasını isterim. daha önce evlenmedim. genelde ilişkilerimde doğulu olmam sorun oldu. beni tanırsanız dürüst,ciddi, bir insan olduğumu sizde göreceksiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın