Etkileyici İlan Nasıl Olmalıdır?

1.329 etkileşim

Etkileyici İlan Nasıl Olmalıdır?

Arkadaşlık sitemize ilan veren veya yeni arkadaşlık ilanı vermeyi düşünen arkadaş adaylarına ilan vermeden önce sitemizde yayınlacak olan arkadaşlık ilanlarına hızlı ve olumlu geri dönüş alabilmeleri için birkaç önemli ip ucu sunmak istiyoruz.

Hepimizin bildiği gibi çağımızda bir çok işimizi sanal alem denilen internet ortamında yapmaktayız ve bunlardan biri de arkadaş edinme platformu olan arkadaşlık siteleridir. Günümüzde birçok insan arkadaşlık siteleri aracılığı ile yeni arkadaşla tanışmakta ve bu sitelerde yayınladığı arkadaşlım ilanları ile kendilerini bu siteleri ziyaret eden kullanıcılara tanıtmaktadırlar. Bu ilanlar sayesinde yeni arkadaşlıklar yrni dostluklar kurup aradıkları aşkı bulabilmektedirler. Tabii bunların olabilmesi için etkili bir arkadaşlık ilanı yayınlamak çok önemlidir. Peki etkili bir arkadaşlık ilanı nasıl olmalıdır ?

Etkili ve etkileyici bir arkadaşlık ilanı nasıl olamlıdır sorusuna yanıt olarak birkaç ip ucunu sizler için sıralıyoruz.

1)  İlanınızı yazarken kesinlikle dürüst olunuz.

2) Sadece kendinizi Tanıtınız (yaş.boy, kilo, yaşadığınız yer, hobileriniz, mesleğiniz, arayışınız gibi karşı tarafın ne aradığına karşılık verecek bilgileri payşınız.)

3) Yalnızca kendinize ait bilgiler kullanın. (başkalarına ait bilgiler kullanmak yasak ve suçtur.)

4) Samimi olduğunuzu karşı tarafa hissettirin.

5) Seviyeli ilanların yayınlandığı sitemize uygunsuz içerikli ilanlar göndermeyin çünkü onaylanmayacaktır.

6) Kendinizden olabildiğince çok bahsedin ki insanların sizi tanımasına olanak tanıyın.

7) Eğitim durumunuzu mutlaka bildirin.

8) Kişisel özelliklerinizi anlatın.

9) İlan başlığını titizlikle seçin ( sadece telefon numarası yada isminizin yazdığı ilanlar işe yaramaz)

10) İlanın mesaj kısmında olabildiğince çok sizi anlatan ve aradığınız arkadaşlığı anlatan cümleler kullanın.

Evet işte size etkili bir arkadaşlık ilanı vermek için gerekli olan 10 maddelik bazı ip uçları sunduk, gerçekten samimi ve dürüst bir şekilde arkadaş arayışınız varsa bu şekilde bir ilan verin ve bizde hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği arkadaşlık sitemiz ana sayfası üzerinden ücretsiz olarak yayınlayalım. Bu sayede sizde aradığınız arkadaşlığa kolayca ulaşın.

Arkadaşlık ilanı vermek için Buraya tıklayın ve formu eksiksiz olarak doldurup bize gönderin gerisini bize bırakın.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın