Arkadaş Veya eş Arıyorum

213 etkileşim

Arkadaş veya eş arıyorum. Herkese selamlar ismim Süleyman Gaziantep de yasıyorum. Bayan arkadaş veya eş arıyorum umarım aradığımı burada bulurum. Yaşın 25 evlenme çağına geldiğimi düşünüyorum.

Arkadaş Veya eş Arıyorum

Ücretsiz arkadaşlık ilanları ile kendime uygun bir bayan arıyorum. Ayrıca aradığım bayanın bekar dul fark etmez. Dürüst ve güvenilir bayanlarla tanışmak istiyorum.

Ücretsiz Üyeliksiz Arkadaş İlanları

Ücretsiz üyeliksiz arkadaş ilanları ile bayan arkadaş bulabilmek için ilanımı bırakıyorum. Beni yakından tanımanız için kendinizi tanıtıcın bir mesaj bırakmanız şart. Bu sayede seçimimi yapıp size dönüş yapabilirim. Ayrıca yaşınız 30 ve altı olması gerekmektedir. Ben kibar ve duygusal biriyim bu yüzden kavgacı ve geçimsiz olanlar uzak dursun lütfen. Kendinizi dürüstçe tanıtın kafalarımız uyarsa çok mutlu olabiliriz.

Ücretsiz ve üyeliksiz arkadaşlık ilanları sitesi bulmak çok zordu ama şimdi burayı buldum. Bu site gerçekten çok samimi ve dürüst ilanlarla dolu güzel bir arkadaşlık sitesi. Bende buraya katılarak kendimi tanıtmak istedim. Bu arada çok fazla yakışıklı sayılmam ama bakımlı ve temiz biriyim. Gezmeyi eğlenmeyi ve sohbet etmeyi çok severim. Ayrıca gözlerinin içine baktığımda huzur bulabileceğim bir sevdiğim olması tek hayalim.

Seviyeli Arkadaşlık İlanları

Saygılı ve saygın bir insanımdır. Çevremdekiler tarafından sevilen sayılan biriyim. Dolayısı ile seviyeli arkadaşlık arayanların da saygı ve sevgiye önem vermelerini isterim. Kendimi daha vazla tanıtmak isterdim ama yazmakla insan kendini anlatamıyor. Kısacası arkadaş veya eş arıyorum. Beni tanımak isterseniz karşılıklı konuşarak daha yakından tanıyabilirsiniz. Bunun için bana buradan tanıtıcı bir mesaj yazmanız yeterlidir. Şimdilik hoşçakalın görüşmek üzere.

Arkadaş Veya eş Arıyorum Gaziantep İlanları

Süleyman Öney

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın