Gönlümün sultanını arıyorum

543 etkileşim

Gönlümün sultanını arıyorum. Merhaba Ben Serkan. Daha önce hiç evlilik yapmadım.1.71 boyunda 69 kiloyum. Muğla Dalamanda yaşıyorum. Ayrıca Dalaman havalimanında çalışıyorum. Üstelik kendime ait evim ve arabam var.

Gönlümün sultanını arıyorum

Adı: Serkan

Yaşı: Beliritlmedi

Boyu: 171

Kilosu: 69

Yaşadığı Yer: Muğla Dalaman

Mesajı: Gönlümün sultanını arıyorum. Merhaba Ben Serkan. Daha önce hiç evlilik yapmadım.1.71 boyunda 69 kiloyum. Muğla Dalamanda yaşıyorum. Ayrıca Dalaman havalimanında çalışıyorum. Üstelik kendime ait evim arabam var.

Evliliğe maddi manevi hazırım. Gezmeyi yeni yerlere gitmeyi severim. Rabbim inşallah hayırlı kısmetlerimizi nasip eder bende güzel bir yuva kurarım. benimle tanışmak istersen Telefonum:*********** arayabilirsiniz veya watsapptan yaza bilirsiniz.

Muğla Arkadaşlık İlanları

Sizde Muğla veya yakın çevresinden evlenmeyi düşünen bekar biriyseniz hemen bedava evlilik ilanı verin. İlanınızda kendinizi dürüst bir şekilde tanıtın. Bu sayede evleneceğiniz eşi muğlada bulun. Bunu yanında seviyeli arkadaşlık ilanlarını inceleyin. Beğendiğiniz ilan sahiplerine mesaj yazın. Bu sayede yeni arkadaşlarla tanışın.

Yeni eklenen ilanlara bakabilirsiniz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın