Sevgili yada kız arkadaş arıyorum

209 etkileşim

Sevgili yada kız arkadaş arıyorum. SELAMLAR BEN TARKAN ESKİŞEHİR ODUNPAZARINDA OTURUYORUM. 36 YAŞINDAYIM BUĞDAY TENLİ 185 BOYUNDA 85 KİLO NEŞELİ SEMPATİK CANA YAKIN BİRİYİM. AİLEMLE ANNEMLE KALIYORUM.

Sevgili yada kız arkadaş arıyorum

Adı: Tarkan

Yaşı: 36

Yaşadığı Yer: Eskişehir Odunpazarı

İletişim: Yorum bölümünden mesaj yazabilirsiniz

Mesajı: Sevgili yada kız arkadaş arıyorum. SELAMLAR BEN TARKAN ESKİŞEHİR ODUNPAZARINDA OTURUYORUM. 36 YAŞINDAYIM BUĞDAY TENLİ 185 BOYUNDA 85 KİLO NEŞELİ SEMPATİK CANA YAKIN BİRİYİM. AİLEMLE ANNEMLE KALIYORUM.

EŞİMDEN AYRILDIM BİR YıL OLDU YALNIZIM İLİŞKİM YOK. SAMİMİ CANAYAKIN GÜVENİLİR BERABER HAYATIMI PAYLAŞABİLECEĞİM BİR SEVGİLİ YA DA BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM. ESKİŞEHİR YA DA YAKIN ŞEHİRLERDE OLABİLİR. İLGİLENEN BAYANLAR MESAJLARINIZI BEKLİYORUM.

Yeni Eklenen Arkadaş Arayanlar

Sizde Eskişehir veya yakın çevresinden arkadaş arıyorsanız hemen ücretsiz arkadaşlık ilanı verin. Üstelik arkadaşlık sitemizde tüm ilanlar ücretsizdir. Ayrıca siz kaldırana kadar süresiz olarak yayınlanır. Bu sayede aradığınız arkadaşı kolayca bulabilirsniz. Eskişehirden bay veya bayanların ilanlarına mesaj yazarak onlarla tanışabilirsiniz.

Bende Eskişehirde arkadaş bulmak istiyorum diyorsan burada yayınlanan ilanları sürekli olaraktakip et. Aklına uyan ilan sahibine mesaj gönder. Bu sayede ilan sahibi size telefon numarasını verebilir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın