Hosgeldin Hayatıma

28 etkileşim

Hosgeldin Hayatıma Merhaba bayanlar kızlar ben Denizli den Turhan 39 yaşındayım. Bekarım 167 boyundayım 67 kilodayım balık burcuyum buğday tenliyim kahverengi gözlüyüm. Burada bulunma amacım ciddi evlilik. Yaşıma uygun evlilik düşünen bayanların aramasını veya mesajlarını bekliyorum saygılarımla hoşcakalın.

Evlenmeyi düşünen hayırlı bir kısmet arayan bayanların mesajlarını bekliyorum. En iyi tanışma sitesinde tanışıp mutlu bir yuva kurma dileği ile.

Hosgeldin Hayatıma

Adı: Turhan

Yaşı: 39

Yaşadığı Yer: Denizli

Boyu: 167

Kilosu: 67

Burcu: Balık

Mesajı: Hosgeldin Hayatıma Merhaba bayanlar kızlar ben Denizli den Turhan 39 yaşındayım. Bekarım 167 boyundayım 67 kilodayım balık burcuyum buğday tenliyim kahverengi gözlüyüm. Burada bulunma amacım ciddi evlilik. Yaşıma uygun evlilik düşünen bayanların aramasını veya mesajlarını bekliyorum saygılarımla hoşcakalın.

Evlenmeyi düşünen hayırlı bir kısmet arayan bayanların mesajlarını bekliyorum. En iyi tanışma sitesinde tanışıp mutlu bir yuva kurma dileği ile. Bana mesaj bölümünden mesaj yazarak ulaşabilirsiniz.

Hosgeldin Hayatıma Arkadaşlık İlanları

Evlenmeyi düşünen ve evleneceği adayı henüz bulamayanlar. Sizde vekit kaybetmeden arkadaşlık ilanınızı oluşturun ücretsiz yzyınlamaya başlayalım. Bu sayede sizde aradığınız eşi kolayca bulun.

Etiketler:

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın