İlişkiye ne dersin

2.805 etkileşim

İlişkiye ne dersin. Merhaba ben selin 24 yaşındayım. İstanbul Bahçelievler de yaşıyorum yalnız yaşıyorum. Bekarım sevgilim yok yalnızım ve sıkılıyorum bazen bana ortak olacak bir beyefendi arıyorum aşık olmak istiyorum.

İlişkiye ne dersin

Adı: Selin

Yaşı: 24

Yaşadığı Yer: İstanbul Bahçelievler

Boyu: 170

Kilo: 52

Mesajı: İlişkiye ne dersin. Merhaba ben selin 24 yaşındayım. İstanbul Bahçelievler de yaşıyorum yalnız yaşıyorum bekarım sevgilim yok. Yalnız olduğum için çok sıkılıyorum bazen bana ortak olacak bir beyefendi arıyorum. Aşık olmak istiyorum artık ciddi de olabilir. Arkadaş aramak ve arkadaş bulmak için en iyi arkadaşlık sitesi seçtim. Umarım aradığım arkadaşı en iyi arkadaşlık sitesinde bulabilirim. Benimle tanışmak isteyenler bana ulaşabilirler.

İstanbul Arkadaşlık İlanları

İlişkiye ne dersin (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba,İsviçre’de yanlız yaşıyorum yeni bir hayata başlamak istiyen güzel ve akıllı kadınlar yazsın. Arkadaş olarak yazışarak başlayalım, sonu nereye giderse… diyebilip yeni bir adım atalım diyorsanız, buyrun… Yaş aralığı 30 ile 50 arası olan ve en az lise mezunu olup kendisini geliştirmiş bir yol arakadaşı arıyorum. Mail adresime Resimli yazan herkese cevap verilecektir. Adresim haydar.mert (et) mail(nokta)com (nokta)tr Her şey gönlünüzce olsun..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın