Sende benim kadar ciddi misin?

384 etkileşim

Sende benim kadar ciddi misin? Merhabalar dilerim öncelikle. Adım Burak. Konya’da yaşamaktayım. Şuan okuyorum ama okulumun bitmesine 1 yıl kaldı. Okulum bitince mesleğim Özel eğitim öğretmenliği olacak.

Adı: Burak

Yaşı: 25

Yaşadığı Yer: Konya

Mesajı: Sende benim kadar ciddi misin? Merhabalar dilerim öncelikle. Adım Burak. Konya’da yaşamaktayım. Şuan okuyorum ama okulumun bitmesine 1 yıl kaldı. Okulum bitince mesleğim Özel eğitim öğretmenliği olacak.

Sende benim kadar ciddi misin?

Açık ve net olmak karakterim olmuştur her daim. Bana yazacak olanın da benim gibi düşünmesini isterim. Güzellik ve çirkinlik her erkek için önemlidir tabiki, ben de daha önemli olan sadakat. Sadakat olmadan bir ilişki, aşk, sevgi adına ne derseniz artık yürümez asla.

Yaşım 25 okulum bitti nerdeyse ve ilerisi için yuva kurabileceğim. Benimle her daim yanımda olan bana karşı sadakati her daim olan bir eş, bir aşk, bir hayat arkadaşı olmasını istiyorum.

Ayrıca şunu belirtmek isterim ki yurt dışından lütfen yazmayın çünkü ben oralara kadar gidemem, giderim dersem yalan söylemiş olurum sizin geleceğinize engel olamam boşa ümit veremem. Ciddi düşünüyorsan mesajını ve aramanı bekliyorum. İletişim 

Konya’dan Arkadaş Arayanlar

Burak Koyuncu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın