Stuttgarttan Türkiyeye ciddi evlilik

729 etkileşim

Stuttgarttan Türkiyeye ciddi evlilik. Emekli olduğumda Türkiye´de yaşamak istiyorum. Çocuklarım anneleriyle yaşıyor. Hiçbir mal varlığım kalmadı, hepsini ayrıldığım eşime ve çocuklarıma verdim. Çalışıyorum ve kirada kalıyorum. Yani zengin değilim. Araba ehliyetim bile yok, çünkü ilgim olmadı.

Stuttgart´tan Türkiye´ye ciddi evlilik

Adı: Nedim Mutlu

Yaşı: Belirtilmedi

Yaşadığı Yer: Almanya Stuttgart

Mesajı: Stuttgarttan Türkiyeye ciddi evlilik. Genelde herkes iyi bir insan olduğumu söyler. Sakin yapili biriyim. Yaşamı her şeye rağmen çok seviyorum. Yakışıklı olduğumu iddia etmiyorum ve ben de fiziki güzellik aramıyorum. Bilmem gerekir mi söylemem ama ben doğuluyum, hani demedi denmesin. Felsefe, bilim kurgu, yürüyüş yapma, arkadaşlarla muhabbet, orjinal müzikleri sevme vd beni anlatırlar. Zaten konuşunca tanırsınız.

Ne mi arıyorum? Asla sinirli olmayan, neşeli, hoşsohbet, alçakgönüllü, aile sıcaklığına önem veren, dar zamanların insanı, vefalı, yol-yordam bilen bir bayan arıyorum. Lütfen Almanya´da yaşayan kadınlara saygım sonsuz ama onlar aramasınlar, ben sadece Türkiye´den birini istiyorum. 30-55 yaş arası, hani genç bir bayanla evlenirsem millet ne der bana… Tabiki sempati olursa yaş önemli de değildir. Almanya´da yaşamayi kabul edecek ve ben emekli olduğumda da benle Türkiye´ye dönüş yapacak.

Çocuklarım okul izinlerinde gelirler, onlara anne gibi davranacak, ortak tatil yapma durumunda çocuklarımı anne şevkatiyle koruyacak biri. Zaten anneliğin ve insanlığın da gereği budur. Eş adayının tabiki boşanmış ya da dul-bekar olması gerekir. Tercihim çocuklarının olmamasıdır, yani bu kesin şart değil ama artık yorgunum küçük çocuk bakmak için.

Almanya’dan Arkadaş Arayanlar

Nedim Mutlu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın