Evimin gülünü arıyorum

757 etkileşim

Evimin gülünü arıyorum. Merhabalar ben Hasan. 37 yaşındayım ve Mannheim da ailemle yaşamaktayım. Hiç evlilik yapmadım. Buraya katılmamın sebebi, kendime göre bir eş adayı arayışında olmamdandır.

Adı: Hasan

Yaşı: 37

Medeni Hali: Bekar

Yaşadığı yer: Almanya

Mesajı: Evimin gülünü arıyorum. Merhabalar ben Hasan. 37 yaşındayım ve Mannheim da ailemle yaşamaktayım. Hiç evlilik yapmadım. Buraya katılmamın sebebi, kendime göre bir eş adayı arayışında olmamdandır.

Evimin gülünü arıyorum

Kendimden biraz bahsedecek olursam, sakin kendi halinde sevecen bir insanım. Işimden evime ve evimden işime giderim. Alkol sigara gibi alışkanlıklarım yok çok şükür allahıma. Gece hayatım gezmelerim de yok, yani evcimen bir yapım var. Genelde boş zamanlarımda şiir yazarım şarkı sözü yazarım, veya müzik dinlerim. En çok yapmaktan keyif aldığım şeylerden birtanesi de bilgisayarımlan uğraşmak.

Benim karşı taraftan çok fazla bir beklentim yok. En önemlisi aileye önem vermesi, saygı sevgi ve sadakat. Yalancılar, paraya önem verenler ve gerçek sevgiden anlamayanlar, lütfen sizler uzak durun ve bana mesaj atma zahmetinde lütfen bulunmayın, çünkü cevap gelmeyecektir. Allaha emanet olun. Hayırlı günler dilerim. Bana Buradan ulaşabilirsiniz.

Almanya’dan Arkadaş Arayanlar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın