Sitemiz Hakkında

Arkadasilanları.com sitemiz sizlere üyelik şartı olmaksızın ve tamamen ücretsiz arkadaşlık ilanı verme ve arkadaş bulma imkanı sunmak amacı ile kurulmuş bir sitedir.

Yaşadığımız bu dünyada son zamanlarda arkadaşlıkların unutulduğu, komşulukların neredeyse tamamen bittiği, sokakta yürürken birbirimizle selamlaşmaya bile korkar olduğumuz bu günlerde insanları bir araya getirerek kaynaşmalarını sağlamak. Aradığı kısmeti bir türlü bulamayanlara yardımcı olmak ilkesi ile yola çıkan arkadasilanları.com sizlere ücretsiz hizmet vererek aradığınız arkadaşı bulma imkanı sunacaktır.

Sizde yalnız kalmış ve aradığı Aşkı sevgiliyi bulamamış, evlenmek istiyor ama evlenecek kişiyi bir türlü bulamıyorsanız, evlenip ayrıldınız tekrar evlenmek istiyorsanız, ya da sadece dertleşecek sohbet edecek bir dostum olsun diyorsanız sitemize ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan ilanları inceleyerek ilan vermenize gerek kalmadan da aradığınız kişiyle tanışabilir onunla iletişime geçerek tanışabilirsiniz.

Sitemizde ülkemizin her  köşesinden ve dünyanın her yerinden ilan vererek aradığınız arkadaşı bulabilirsiniz.

Sitemize ilan vermek çok kolay: sitemizde ilan ver bölümünü tıklayarak kolayca ilanınızı oluşturabilir isterseniz resminizi de ilana ekleyerek insanların sizi beğenmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Sizde sitemize ilan vermek isterseniz benimde ilanım yayınlansın bende aradığım arkadaşı burada bulmalıyım derseniz, aşağıdaki linki tıklayarak ilan verebilirsiniz.

Arkadaşlık ilanı vermek için tıklayın

 

Sitemiz Hakkında (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. SELAM BAYANLAR ESKİŞEHİR HAKAN YAŞ 32 ESKİŞEHİRLİ GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN GÜZEL BAYANLARI 0543 923 36 60 BEKLİYORUM

İlan Sahibine Mesaj Yazın