İLAN GÜNCELLEME

İLANIMI GÜNCELLEMEK İSTİYORUM

Arkadaş ilanları sitemizde yayınlanmış ilanınızı hiç bir ücret ödemeden güncelleme şansına sahipsiniz. İlanınıza olumlu dönüşler alamamış olabilirsiniz bunun için ilanınızda eksik bilgiler olabilir insanların dikkatini çekebileceğini düşündüğünüz sizi tanıtıcı bilgileri ilanınıza eklemek için ilan güncelleme sayfamızı kullanabilirsiniz.

İlanınıza insanların dönüş yapması için yada daha hızlı bir şekilde aradığınız arkadaşı bulmak için sürekli ilan vermenize gerek yok zaten sitemizde tekrarlayan ilanlar yayınlanmaz bunun için yapmanız gereken önceden sitemizde yayınlanan ilan başlığınızla birlikte ilanınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri aşağıdaki mesaj bölümünden bize bildirmek olacaktır.

İlanınıza eklemek istediğiniz kendinizi anlatan her türlü bilgiyi buradan bizimle paylaşın bizde ilanınıza ekleyerek ilanınızı yeniden güncelleyelim ve daha fazla kişinin ilanınızı incelemesini sağlayın.

 

İLAN GÜNCELLEME (79 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Selam ilanımı yayınlamışsınız teşekkür ederim.cep numara eksik yazılmış.Lütfen ilanımı kaldırırmısınız.

  2. Admin merhaba *******tel numara Asiye diye yazılı, bir arkadas şaka manasında yapmış sanırım ama artık telefon susmuyor. İlanı kaldırırsanız çok sevinirim. Ben eşiyim bir an ecvel kaldırırsanız çok sevinirim. çok rahatsız oluyorum Teşekkürler

  3. Sayın yönetici. İyi günler. Sitenize ön plana çıkacak şekilde ve normal ilan verdim ancak ikisindende sonuç alamadım. Ne yapabilirim…..

    • Merhabalar Taner bey sitemizde yakın tarihte onaylanmış bir ilanınız varsa yeni ilanınız tekrar yayınlanamaz ancak önceki ilanınıza ekleme yapmak veya değişiklik yapmak isterseniz ilan güncelleme bölümünden yayınlanmasını istediğiniz bilgilerle ilanınızda değişiklik yapabilirsiniz. Teşekkürler

    • Merhabalar Emrah Bey sitemizde belirtmiş olduğunuz telefon numarası ve e posta adresinizle alakalı hiç bir ilan bulunamamıştır. Lütfen ilan başlığı ve ilanda kullandığınız telefon numarasını ya da İlanınızın linkini kopyalayıp bildirirseniz ilanınıza ulaşabiliriz.

İlan Sahibine Mesaj Yazın