Bize ulaşın

Bize ulaşın

Görüşleriniz bizim için çok değerli. Arkadaş ilanları sitemiz hakkında görüş ve önerilerinizi  ilanlar hakkında yorumlarınızı ve sitemizle alakalı düşünce ve önerilerinizi buradan bize yazabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan ilanlar ile ilgili öğrenmek istediklerinizi veya ilanlar ile ilgili şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Sorularınız en geç 24 saat içerisinde editörlerimiz tarafından yayınlanacaktır.

Bize ulaşın (170 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İlanım yayınlanmadı 24 saat geçti mail adresime onay linki geldi ama yönetici onayı bekleniyor diyor lütfen arkafaşkık ilanımı aktif edermisiniz.

    • Merhabalar Cesur Bey Sistemde bekleyen adınızla ve ya e posta adresinizle ilişkili bir ilan bulunamamıştır. İlan başlığınızı paylaşırsanız yardımcı olamaya çalışacağız.Teşekkürler

  2. Ustad arkadaşlar ilanı veriyorum yalnız hata alıyorum nereden hatırlıyorum acaba Her şeye güzel dolduruyorum iyi dolduruyorum ama hata alıyorum

    • Merhabalar Süleyman Bey İlan verme bölümünü kontrol ettik bir sorun yok mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun ve tekrar deneyin.

1 3 4 5

İlan Sahibine Mesaj Yazın